Џет-Сет
12. October 2017 - 18:46

Таа го однесе најубавиот товар на својот грб - сопругата на пејачот пресреќна

Кој би рекол дека и жените не може да носат товар  на грбот и тоа во буквална смисла.

Популарната српска пејачка и водителка, Ана Севи, сопруга на Дарко Лазиќ денес добила букет со 101 ружа и си заминала носејќи ги на грб.

Таа добила 101 ружа и горда си ги однела дома на грб, при тоа не открила дали се од некој таен обожавател или се од Дарко.

Имено неодамна се шпекулираше дека  има афера со Аца Лукас а медиумите веќе неколку пати ги „разведоа“ Ана и нејзиниот сопруг Дарко.