Македонија
12. February 2018 - 15:10

Соседите во шок: Пронајден мртов 35-годишен гевгеличанец

Страшна трагедија ги потресе жителите на Гевгелија, пронајден мртов маж во својот дом.

- На 12.02.2018 година околу 04.30 часот во стан на ул. „Булевар Гевгелија“ било пронајдено починато лицето Р.А. (35). Увид бил извршен, а по наредба на Јавен обвинител, телото на починатиот било предадено за обдукција, соопштува полицијата.