Џет-Сет
20. March 2017 - 9:50

Сопругот на познатата пејачка си ги спакува куферите и замина

Веќе поранешниот сопруг на Наташа Беквалац не сакаше да ја чека таа да се врати од Париз, па си ги спакува куферите и замина во своето родно место.
 
Љуба се наоѓа во Нови Сад, каде папараците го уловиле како насмеан и весел пие кафе со пријателите, иако поминува низ тежок период откако поради наводно неверство, Беквалац реши да стави точка на нивниот брак.
 
По веста за неверството, Беквалац замина со ќеркичката во Париз.