Живот
22. April 2021 - 16:22

Со калашников си ја потпрел хаубата на Аудито во Тетово | ФОТО

Необична фотографија стана вистински хит на социјалните мрежи.

Имено, според пишувањата на социјалните мрежи фотографијата настанала во Тетово, а на неа се гледа како маж си ја потпрел хаубата од своето Ауди со автоматска пушка АК-47.