Македонија
21. October 2018 - 13:26

Скопјанец моли за помош - исчезна неговата мајка

Млад скопјанец во паника, исчезна неговата мајка. Според информациите на полицијата, вчера во 20,00 часот во Полициската станица Драчево, Ф.С. (20) пријавил дека на 18.10.2018 година од домот во непознат правец се оддалечила неговата мајка Н.Р.(46).

Се превземаат мерки за пронаоѓање на лицето.