Македонија
13. July 2019 - 18:11

Скопјанец физички нападнат во Стара чаршија

На 13.07.2019 год. во 01.40 ч. Ф.М (25) од Скопје пријавил дека пред угостителски објект во Стара чаршија бил физички нападнат од три лица. Се преземаат мерки за расчистување на случајот.