Македонија
5. April 2020 - 10:29

Скопјанец физички нападнат од три лица

Вчера во 13,50 часот Љ.М.(50) од Скопје, пријавил дека истиот ден околу 13,15 часот на ул.“Лука Геров“ по претходна расправија бил физички нападнат од три непознати лица. Се работи на расчистување на случајот.