Македонија
1. December 2019 - 19:05

Скопјанец физички нападнат од неколку лица

Денес во 05.00 часот во Полициската станица Центар, Н.Б.(26) од Скопје пријавил дека околу 02.30 часот пред угостителски објект на бул.„Партизански одреди“ бил физички нападнат од неколку лица. Се преземаат мерки за рачистување на случајот.