Македонија
5. November 2019 - 20:52

Скопјанец физички нападнат

Денеска во 03.10 часот во СВР Скопје, Ј.Ф.(56) од с.Сарај, скопско, пријавил дека во 02.45 часот на ул.,,Скупи’’ бил физички нападнат од две лица. Се преземаат мерки за расчистување на случајот.