Македонија
19. October 2019 - 20:44

Скопјанец (54) пронајден мртов во својот стан во Карпош 4

Вчера околу 10.34 часот во Полициска станица Карпош било пријавено дека во во стан на ул.„Вич“ во скопската населба Карпош 4 бил пронајден починат М.Ш.(54).

По наредба на јавен обвинител телото на починатиот е предадено за обдукција, при што било констатирано дека нема траги на насилство.