Џет-Сет
21. јуни 2018 - 20:51

Скандал на свадбата на синот на Брена и Пријовиќ

Со оглед на тоа дека Александра Пријовиќ денеска облече венчаница со длабоко деколте, за малку ќе се случеше фатална грешка.
 
Како што пренесува српски Курир,  додека пејачката одела  и паднал фустанот, па за малку ќе и се виделе градите, но таа брзо ја исконтролирала ситуацијата.