Бизарно но вистинито
27. February 2017 - 18:23

Што се се спремни девојките да направат за пари

Уште едно СКАНДАЛОЗНО видео од разгаленото богаташко дете кое тврди дека со пари може да направи и да купи се.

 Благодарение на неговиот вујко – милијардер, тој има убав живот, а воедно објавува видеа на ЈуТјуб, на кои покажува што се може да се купи со пари.

Па веројатно и има право, погледнете го видеото: