Џет-Сет
20. September 2017 - 21:39

Шок издание на Ким Кардашијан од плажа, посивена коса и задник премногу голем

По скандалот кој пред неколку месеци го предизвикаа нејзините фотографии во костим за капење, кога изгуби десетици илјади следбеници, а кои откриваат дека нејзиниот задник е повеќе од огромен, Ким Кардашијан приредува нов шок.

ТВ ѕвездата е сликата со пријателка на Флорида.

Смел аутфит, како и секогаш - танга купаќите навистина ги надминаа сите нејзини досегашни изданија на плажа.

Нејзините облини со овој модел непримерно излегуваат од сите страни, а дополнително грд впечаток остава нејзината посивена руса коса.