Џет-Сет
16. August 2015 - 20:42

Шерон Стоун покажа се, актерката гола на насловна

Фаталната русокоса, Шерон Стоун, реши да покаже дека и во шестата деценија жената може да биде подеднакво секси и женствена како во триесеттите.

Таа ги воодушеви сите со нејзината последна фото-сесија за магазинот „Харпер базар“ во која позира сосема гола. Она што мора да се признае е дека изгледа прекрасно и многу помладо од 57 години.

SHA-598485

Актерката ја краси насловната страница на септемвриското издание на магазинот. На себе има само скапоцен накит и потпетици.

sharon-stone-poses-nude-for-harpaers-1