Македонија
6. December 2017 - 11:58

Семејство моли за помош - исчезна жена во Скопје

Семејство моли за помош, исчезна 80-годишна жена од Скопје. Како што информира МВР, На 5.12.2017 година во 9:30 часот во Полициската станица Чаир, К.Б. (38) од Визбегово пријавил дека истиот ден околу 6.00 часот од домот во непознат правец се одалечила неговата мајка В.Т. (80).

Се преземаат мерки за пронаоѓање на лицето.