Џет-Сет
15. May 2016 - 17:58

Сека Алексиќ објави интимна фотографија со сопругот!

 

Популарната српска фолкерка Сека Алексиќ сака да ги радува своите обожаватели со фотографии од приватниот фото албум. Бремената сека сподели дел од интимните моменти со својот сопруг.