Македонија
25. April 2019 - 10:29

Се превртел со трактор и починал

На 24.04.2019 година околу 16.55 часот во село Спанчево, кочанско, трактор, управуван од Ж.З.(61) од село Спанчево, се превртел, при што Ж.З. починал на местото.

Увид извршила увидна екипа од Полициската станица Кочани. Се работи на расчистување на случајот.