Спорт плус
14. February 2020 - 22:00

Се појави интимно видео од Мекгрегор и непозната девојка

Мекгрегор после победата во повратничката борба за 40 секунди сега повторно се најде во центарот на вниманието.

Овој пат тоа е поради скандал. Имено, на интернет се појави видео на кое Ирецот е со непозната жена која не е неговата сопруга. На видеото девојката се снима како игра покрај Мекгрегор кој спие.