Џет-Сет
6. October 2017 - 13:11

Пукна тиквата: Омер ја откачи Гупсе?!

 

Познато е дека турскиот убавец Бариш Ардуч работи на новиот филм во колешката Елцин Сангу, насловен „Те молам не оди“.

Тие често објавуваат фотографии во кои се прегрнати, а во исто време и неговата свршеница Гупсе Озај го започна снимањето на серијата „Делиха2“, филм во кој играат главна улога токму со Бариш, односно нејзиниот свршеник.

Таа од љубомора не се појавила на еден сет, а турските медиуми пишуваат дека тие двајца се скарале.