Македонија
15. January 2020 - 9:57

Превртен автомобил кај Веро Џамбо

Превртен автомобил утринава го отежна движењето од Центар кон Аеродром. 
 
На  сообраќајката интервенираше екипа на Брза помош и екипа на пожарна, според неофицијални информации нема тешко повредени лица. 
 
 
Александар Динев