Џет-Сет
29. July 2015 - 17:02

Претепан синот на позната српска пејачка

Мирко Шијан, синот на српската пејачка Гоца Божиноска синоќа е претепан во познат локал во Будва.

 
Медиумите во Црна Гора пишуваат дека Шијан најпрво почнал вербална расправија со локален жител.
 
По расправијата, мештанинот неколку пати го удрил синот на пејачката, но брзата реакција на обезбедувањето спречила поголема тепачка.