Живот
25. September 2015 - 21:05

Премногу сексапил на едно место - Ова е најзгодната медицинска сестра!

Каикри Палмерс е жешка медицинска сестра поради која многу мажи веднаш би прифатиле на одат на доктор.

Атрактивната Каи, излезе од анонимност кога на социјалните мрежи објави неколку свои  провокативни фотографии. Таа е нов хит на социјалните мрежи иако нема врска со шоу бизнисот, не е ниту пејачка ниту актерка, ниту пак модел.

sestra-1.jpg-500

Каи чии Инстаграм профил го следат околу 100 илјади фанови е медицинска сестра, и тоа според многумина најсексапилната медицинска сестра на социјалните мрежи.