Џет-Сет
15. February 2017 - 19:43

Познатиот срспки пејач доживеал тешка сообраќајна несреќа

Жељко Васиќ популарниот српски пејач, денеска објави емотивна порака на својот Фејсбук профил, потсетувајќи на тоа зошто 15 февруари му е посебен ден.