Џет-Сет
9. February 2018 - 20:59

Познатиот македонски пејач си замина од Македонија

Поп-пејачот Дарко Илиевски неодамна со сопругата Ивана се пресели на Флорида. Тој на својот Инстаграм профил се пофали дека се веќе во Америка и дека уживаат на плажа.

„Се секираме во плиткото“, напиша Дарко под фотографијата.