Џет-Сет
10. November 2018 - 11:22

Позната српска пејачка доживеа сообраќајна несреќа

Ѕвездата на Гранд, Тамара Милутиновиќ доживеала сообраќајна несреќа.

Таа дури и по немилиот настан се пошегувала на своја сметка и докажала дека не и пречат шегите кои по интернетот кружат за неа.

-Ми се случи сообраќајна несреќа. Човек ме удри на раскрсница. Јас излегов од автомобилот со ова овошје на глава во црвен фустан и ми пријде една жена целата исплашена па ме праша: „Дали си добро, да не ти фали некоја банана?“, изјавила Тамара.