Џет-Сет
22. March 2016 - 22:41

Повторно провоцира - Тамара во секси долна облека

Клаберката има тело и облини со кои постојано се фали.
 
Тамара Ѓуриќ знае како да ги испровоцира припадниците на посилниот пол.
 
Старлетата покрај огромните гради кои нескромно ги покажува, има и задник, а и нозе кои се за пофалба.
 
Таа позираше во секси црна долна облека, односно во црни гаќи со жартиери, но и во црно транспарентно боди, од кое целата задница и дојде до израз.