Џет-Сет
14. January 2018 - 9:46

Повеќе од 600 илјади лајкови за еден ден: Вергара објави фотографија во бикини, мажи и жени ја затрупаа со коментари

Софија Вергара е една од најзгодните и најубави жени во светот. Таа овие денови ужива со сопругот Џо Манганело на една егзотична дестинација, а на инстаграм објави фотографијакоја и те како предизвиа внимание.

Софија на неа позира во бикини, при што до израз доаѓа нејзината фантастична линија. Фотографијата само за еден ден има повеќе од 600 илјади лајкови. Секако, има и многу коментари, кои се од мажи, но така и од своите женски фанови.

Погледнете ја Софија Вергара во бикини:

 

A post shared by Sofia Vergara (@sofiavergara) on