Живот
12. February 2018 - 14:20

Потрошил 80.000 долари на операции за да изгледа на Бритни Спирс, а еве како изгледа денеска

Некои личиности едноставно се опседнати со познатитер личности. Познато ни е дека некои личности сакаат да изгледаат како нив. Повеќе не се работи за копирање облека или боја на коса, туку операции кои се прават за да личат на познатите. 
 
Ова момче верувале или не, потрошил дури 80.000 долари на операции за да изгледа како Бритни Спирс. Станува збор за Брајан кој има 31 година и живее во Лос Анџелес. Неговата опсесија по Бритни започнала кога имал 17 години. 
 
- Таа беше голема ѕвезда и јас чуствував голема привлечност  кон неа, дури и ја запознав на еден одмор. 
 
Брајан вели дека ја сака Бритни бидејќи не се плаши да покаже што навистина е . Тој се угледал во неа. Сакал физички да личи, па решил да направи многу естетски операции. Погледнете како Брајан изгледа по трансформациите. 
 
Што велите на ова? Дали на вас ви личи на познатата пејачка или ова е само залудно фрлање на пари? Пишете што мислите....