Македонија
10. August 2016 - 13:39

Полицијата на нозе: Пријавено уште едно исчезнување

Во полицијата во Кичево, 38-годишниот Г.Д. пријавил дека на 02. месецов во непознат правец се оддалечила 33-годишната В.Р. од Македонски Брод, а истата престојувала како гостин во изнајмена соба во хотел во Кичево.

Се преземаат мерки за пронаоѓање на жената.