Македонија
17. August 2015 - 13:31

Полицијата ја бара: Малолетничка побегна од дома

С.Б.(44) вчера во СВР-Тетово пријавила дека на 12 август годинава од домот во непознат правец се оддалечила нејзината 14-годишна ќерка. 

Се превземаат мерки за пронаоѓање на лицето.