Џет-Сет
13. September 2017 - 16:21

Погледнете каков хаос настана кога Цеца запеа и замеша на свадбата на ќерката на Владан, нејзината прва љубов

Сара Лукиќ, ќерка на поранешниот фудбалер на Црвена Ѕвезда Владан Лукиќ, се омажи пред некоклу дена во Белград. На свадбата меѓу гостите била и Цеца Ражнатовиќ која присуствувала со нејзината ќерка Анастасија Ражнатовиќ.

Фолк ѕвездата била во елемент, насмевката од лицето не ја тргнала а нормално заиграла и оро.

Погледнете:

 

A post shared by C E C A (@cecaraznatovicbulgaria) on

 

A post shared by Sasa Vidic (@vidicsasa) on