Македонија
20. October 2019 - 17:15

Пијан стружанец паднал од балкон и починал

Рано утрово околу 02.00 часот во Полициска станица Струга било пријавено дека А.М.(58), во алкохолизирана состојба, паднал од од својот дом и од здобиените повреди починал.

Од извршениот увид не се констатирани траги на насилство.