Џет-Сет
22. May 2018 - 15:51

Пејачката Тамара објави радосна вест

Македонската поп-ѕвезда Тамара Тодевска е бремена по вторпат, објави „Женски Магазин“.
 
Уште не е познат полот на бебето но пресреќни сме дека Хана ќе си има друштво- потврдила Тамара за „Женски Магазин“
 
Тодевска и нејзиниот сопруг Александар Димитровски првпат станаа родители во април 2016 година.