Живот
19. October 2017 - 22:25

Овој сок го пиела 6 дена на празен желудник - кога го погледнала својот стомак останала без зборови

Постои решение за маснотиите околу стомакот. Многумина кои го пробале тврдат дека е ефикасен, а вие ќе можете многу брзо да изгубите на тежина.

Сѐ што ви е потребно е:

еден лимон

доста магдонос

чаша вода

Со помош на блендер насецкајте го магдоносто. Направете сок од лимон и прелијте преку магдоносто. Сипете преку магдоносто имешајте некое време. Конзумирајте го ова напиток на празен желудник 6 дена. Направете 10 дена пауза. Напитокот сигурно ќе ви помогне да ги остварите своите цели и да согорите многу калории. По 6 дена ќе забележите резултати.