Џет-Сет
17. December 2016 - 11:33

Оваа атрактивна струмичанка ќе ве остави без текст!

Со својот префинет моден вкус, професионалните фотографии, провокацијата и одличниот спој на комбинации, младата и атрактивна струмичанка стана една од најпопуларните домашни блогерки.

Сексапилната Љупка е сопруга и мајка на две ќерки, кои понекогаш знае да ги вклучи во фотосесиите.

Меѓу многуте вепачтливи и жешки фотографии, на Инстаграм згодната струмичанка објави и таква каде е разголена под тушот.

Бројот на  нејзините обожаватели и следбеници на Инстаграм веќе достигна бројка над 70 илјади, а не се сомневаме дека по оваа фотографија цифрата ќе се зголеми многу повеќе.