Џет-Сет
29. September 2017 - 11:54

Ова го прават кога се сами: Цеца објави приватна снимка од своите деца

Цеца посака на сите да им ја покаже видео снимката која ја направиле нејзините деца, а во него можеме да слушнеме како пеат со народна музика.

Цеца снимката ја објави на својот Инстаграм профил, а видеото многу брзо наишол на голем број коментари на нејзините фанови.

Во клипот се гледа како Анастасија и Вељко, децата на Цеца, ја пеат песната „Луцкаста си ти“, од нејзиниот колега Мирослава Илиќ.

 

A post shared by CECA (@craznatovic_official) on