Џет-Сет
8. November 2016 - 14:17

Ова го чекаше целиот регион: Се огласи Марија Шерифовиќ - Еве што кажа за аферата со Елена

Марија Шерифовиќ последниве денови е главна тема во медиумите откако е откриена нејзината најголема љубовна романса со Елена Кариќ. На ова многумина се огласија, а конечно и самата пејачка. 

Имено, Марија постојано молчеше, а вчера на својот Твитер профил одлучила да се огласи на оваа тема.

 

- Дали може сега да се вратиме на нормалниот живот? Концерти, Ѕвездите на Гранд и така натака. Или се чека уште некој да даде свој коментар, напишала Шерифовиќ.