Здравје
22. October 2017 - 13:57

Ослободете се од проширени вени со помош на само две состојки

Се препорачува за сите кои имаат проблеми со тромб или проширени вени, моќен е и делува брзо.

Овој руски лек ќе ве спаси од проблемите, а еве и како. Ви требаат само 250 грама лик и 15 лимони, кои треба да ги измешате во блендер.

Се добро се меша и се става во тегла. важно е да не ја затварате со капак, туку со газа.

Пијте една лажица на ден со топла вода.