Џет-Сет
3. March 2016 - 12:25

Обожавател успеа на настап да го сними меѓуножјето на Рада Манојловиќ

Популарната српска пејачка Рада Манојловиќ на еден од своите настапи покажа нешто повеќе.

Имено пејачката настапи во кратко црвено фустанче, но се приближи до публиката, па фан успеа со камерата да го сними нејзиното меѓуножје.

Рада носеше црвени гаќички, кој ги покажа.