Џет-Сет
19. September 2016 - 16:52

Носи ли Маја долна облека?

Пејачката повторно се разголи.

Очигледно е дека Маја Николиќ се обидува да привлече што е можно поголемо внимание со провокативниот изглед и позирање, а овој пат делумно претера во истакнување на сексапилноста.

Таа облече парче облека кое повеќе открива, отколку што покрива, па покрај бујните гради, фановите се запрашаа дали таа носи долна облека на себе. Што мислите вие?

1maja nikolic