Џет-Сет
16. October 2015 - 16:56

Никол Шерцингер во издание какво што не сте ја виделе до сега

Никол Шерцингер изгледа сензуално со диоптерски очила и тапирана коса. Пејачката објави две фотографии на Инстаграм и доби позитивни коментари од нејзините фанови.
 
На едната слика има маица со цветен принт, а на другата спортска маица во портокалова боја. Дали станува збор за снимање на нов видео запис или пак пејачката сакала да направи есенска промена на изгледот, останува да видиме.