Џет-Сет
11. May 2017 - 14:56

Нејзе не и треба фотошоп: Познатата Лилика ги покажа градите и стомакот и предизвика лавина на Инстаграм

Актерката Лидија Вукиќевиќ (54) го искористи сончевото време малку да се разголи и да ја покаже совршената фигура, и тоа беше доволно да покрене лавина коментари.

Лидија објави две фотографии на Инстаграм и уште еднаш докажа дека и во шестата деценија може лесно да се мери и со двојно помлади девојки.

Foto: Instagram/vukiceviclidija

-Ние малку се сончавме, не е здраво ама корисно е...без филтери- напиша Лидија за фотографијата по која следуваа коментари од нејзините фанови кои во хор повторуваа како таа е како добро вино, и дека е се поубава како што старее...

Foto: Instagram/vukiceviclidija