Џет-Сет
4. April 2016 - 16:35

Не освои пред 19 години, но дали денес ќе ја препознаете оваа пејачка?

Кога Натали Имбруглија се појави на сцената пред 19 години, сите не освои со хит песната „Torn“.

Денес Натали има 41 година и е еднакво харизматична и убава како и пред речиси две децении.

Почесто може да ја забележите во лежерна облека, ретко во гламурозни изданија.

Погледнете како изгледа денес таа, а потсетете се и на хитот кој до ден денес се слуша по радио станиците и музичките телевизиски канали.

natali imbruglija1 

natali imbruglija2 

natali imbruglija3