Џет-Сет
13. September 2017 - 21:58

Не ја интересираат злите јазици: Новата фотографија на Наташа Беквалац ќе ве остави без текст

Наташа Беквалац по само месец дена врска со Лука Лазукиќ дозна дека по втор пат ќе стане мајка.

Иако бремена, Наташа често патува, а друштво и прави токму Лука.

Пејачката сега објави преубава фотографија, а фановите имаа само позитивни коментари.

Лука и Наташа на сликата се гушнати, а заедно отпатуваа во Женева.