Џет-Сет
17. March 2016 - 13:53

Насмеана после секс: Тијана Ајфон задоловолно позира под тушот/18+

Српскиот магазин „Aло!“ дојде до фотографија која настанала откако Тијана Ајфон имала секс со, за јавноста непознат маж, по што среќна му позирала под тушот.

Имено, Тијана по излегувањето од реалното шоу „Парови“ заминала со друштвото во провод, а нејзината другарка Мими Оро подготвено ја дочекала својата другарка во сепаре. Веселата екипа се забавувала во клубот до раните утрински часови, по што Тијана заминала со засега непознат маж.

Тие цела вечер се забавувале, и некаде околу 4 часот утрото тргнале кон неговата куќа.

Фотографијата настанала часови подоцна, кога момчето кое завршило вечерата со неа, ја сликало голата Тијана во бањата под туш. На старлетата не и пречело позирањето, па среќна му се смеела од под тушот.