Џет-Сет
17. July 2017 - 15:44

Наместо во невестата сите очи вперени во отвореното деколте и бујните гради на Дара

Српската пејачка Дара Бубамара ниту еден ден не живее без својот див дух ненаситен на провокација и внимание.

Таа викендов беше поканета како гостинка на свадба, каде се појави во друштво на својот син со кого направи многу фотографии.