Миланка Рашиќ со згодно момче на Виенскиот бал | Сител Телевизија
Џет-Сет
18. March 2018 - 13:57

Миланка Рашиќ со згодно момче на Виенскиот бал

 Македонската водителка Миланка Рашиќ со препознатливиот глас кој го слушаме на доделувањето на Оскарите, присуствуваше на Виенскиот бал кој традиционално се одржува секоја година во Скопје.

Во гламурозна креација, таа објави фотографија во друштво на познатиот манекен Павле Николовски.