Џет-Сет
29. August 2018 - 10:33

Миа Костова во топлес издание

Откако ги зголеми градите, поранешната водителка Миа Костова станува се поактуелна на социјалните мрежи.

Кога нешто е убаво вреди да се види, а Миа го чекаше токму овој топол период за да ги покаже новите силиконски гради во разни летни изданија.

Откако позираше на плажа во разни костими за капење, длабоки деколта, Миа реши да тргне се од себе што ги покрива градите и да позира топлес.

 

A post shared by Миа Костова (@miandrija) on

Бујните гради едвај ги покри со раката, па напиша:

-Шо знам, дека ми се може, а за истата доби многу коментари пред се такви со ласкави комплименти на сметка на изгледот.

 

A post shared by Миа Костова (@miandrija) on