Џет-Сет
4. May 2018 - 15:44

Мелита и Александра Накова се сретнаа на плажа - двете другарки недоливи во бикини

Некогашната македонска водителка Мелита Ракиќевиќ се најде на една од грчките плажи со својата другарка манекенката Александра Накова. Тие не ја испуштија можноста веднаш да се пофалат со заедничка фотографија на социјалните мрежи. Ова не е нивна прва заедничка фотографија, двете другарки објавуваат фотографии кога и да се сретнат.

 

 

A post shared by MELITA ♏ (@melitameli) on