Бизарно но вистинито
4. October 2017 - 12:41

Маж силувал фламинго до смрт: Се соблекол, влегол во езеро и го силувал се додека не доживеал оргазам!

Дека болеста нажалост нема граници потврдува и случајот со 23-годишниот Едуардо Хоуе Рафаел Санчез кој пред неколку дена до смрт силувал фламинго. 

Сведоци изјавиле како Санчез се соблекол и скокнал во езерото во кое се наоѓале тие птици. Фатил осумгодишен мажјак и почнал да го силува.

- Мојот 4-годише син ме повлече и ми рече: "Мамо види го оној човек"! Децата почнаа да плачат а во тој момент имаше околу 40 луѓе кои го гледаа. Почна да вреска како да доживува орагзам, ја фрли птицата и се облече, како ништо да не се случило - рекол сведкот.

Полицијата во Тампа Беј на Флорида каде се ова се случило го уапсила Санчез.

Ветеринарот Алан Томпсон објаснил дека фламингата имаат мали гениталии и дека немало шанси да го преживее овој напад, почиало од внатрешно крварење.